16 listopada 2014

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Składany serdeczne podziękowania za ofiary na budowę chodnika przy kościele mieszkańcom Wąsosza: Podowski Ireneusz -100 zł, Płoski Wiesław -150 zł, Płoska Krystyna 50zł, Chmielewski Ryszard – 20 zł, Tański Krzysztof – 100 zł, Bąk Jadwiga i Marta 30 zł, Kołakowski Marek – 100 zł, Kołakowska Jadwiga 50 zł, Krajewski Krzysztof – 40 zł, Kołakowski Tadeusz – 50 zł, Tański Sławomir – 150 zł, Tański Mirosław – 50 zł, Dąbrowski Eugeniusz – 60 zł.

2. Za tydzień zgodnie z zarządzeniem ks. Biskupa zbierane będą ofiary do puszek na potrzeby remontu spalonego dachu katedry w Sosnowcu.

3. W ubiegłą niedzielę do puszek na pomoc dla chrześcijan z Syrii zebraliśmy 258 zł. Bóg zapłać.

4. W tym  tygodniu Pan organista będzie odwiedzał nasze rodziny ofiarując opłatki na wigilijną wieczerzę. Przyjmijmy go życzliwie i wyraźmy wdzięczność za jego solidną pracę w naszej parafii. Pierwszy raz będzie odwiedzał nasze wioski, pomagajmy mu w dotarciu do każdej rodziny, aby nikt nie został pominięty i każdy miał czym się podzielić przy wigilijnym stole. W poniedziałek – Jabłonowo Dyby, Maćkowięta, Adamy i Turowo i Turówko. Wtorek- Załęże i Zakrzewo, środa- Pogorzel, Chmielewko, czwartek – Wąsosze i Kapuśnik, piątek- Grzybowo i Bąki, sobota – Kuklin.

5. Zapowiedzi przedślubne: Nowicki Ireneusz i Nowicka Milena zd. Szelkowska. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach m. ww. osobami, proszony jest o powiadomienie kancelarii parafialnej.

6. Zbiórka ministrantów w sobotę o 10.00. Obecność obowiązkowa.

Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Siemiński Adam  z Nidzicy i Emilia Siekierska z Jabłonowa Maćkowięta. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach m. wymienionymi osobami proszony jest o powiadomienie kancelarii parafialnej.