24 maja 2015

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

1. Jutro święto Matki Bożej Matki Kościoła. Msze św. o 7.30 i 18.00
  2. We wtorek Dzień Matki. Serdecznie zapraszamy na Msze św. matki wraz z dziećmi i ofiarowania im swojej modlitwy.
  3. W środę o 16.30 próba generalna dla klas IV przed uroczystością odnowienia przyrzeczeń chrztu św.
  4. Spowiedź dla dzieci klas IV i rodziców w piątek o 16.30.
  5. Za tydzień na sumie dzieci klas IV odnowią przyrzeczenia chrztu św.
  6. Za tydzień w ostatnią niedzielę miesiąca ofiary składane na tacę przeznaczymy na spłatę długu za oświetlenie kościoła. Jesteśmy jeszcze winni wykonawcom  4000 zł.
  7. Na Boże Ciało ołtarze wykonają w tym roku jak zwykle druhowie OSP, Zespół Szkół, Wieczfnia Kolonia, Pogorzel. Bardzo proszę aby odpowiedzialnymi za zorganizowanie ołtarzy byli sołtysi.
  8. Zachęcamy rodziców absolwentów naszego gimnazjum do zapoznania się z ofertą szkół Katolickich z Mławy. Więcej informacji umieszczona jest na tablicy ogłoszeń.
  9. Bóg zapłać za ofiary na budowę chodnika wokół kościoła. 3 rodziny z Bąków ofiarowały 150 zł i 6 rodzin z Kulan ofiarowało 350 zł.
  10. Zapowiedzi: Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

- Marcin Krystek z Uniszek Gumowskich i Agnieszka Bytner z Mławy.

- Joanna Rejniak z Uniszek Gumowskich i Łukasz Giszczyński z Mławy

- Jarosław Majewski z Wieczfni Kolonii i Agata Spychała z Kuczborka

- Radosław Gnieciak z Gdańska i Ewelina Skolimowska z Uniszek Zawadzkich.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach m. ww. osobami proszony jest o powiadomienie kancelarii parafialnej.