25 stycznia 2015

III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W przyszłą ostatnią niedzielę miesiąca ofiary na tacę przeznaczone są na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła.

2. W przyszła niedzielę na godz. 16.00 zapraszamy na spotkanie modlitewne, formacyjne, kandydatów do Bierzmowania.

3. Ze względów rodzinnych P. Antoni Drzewiecki nasz dotychczasowy organista, jest zmuszony opuścić pracę w naszej parafii. Pożegnamy go i podziękujemy za pracę w przyszła niedzielę, a już dzisiaj witamy jego następcę  P. Adama Wysockiego, który wraz z rodziną przybył do nas w parafii Osiek k. Rypina i który będzie pracował w naszej wspólnocie parafialnej. Serdecznie do witamy i życzymy jak najowocniejszej pracy dla dobra kościoła w naszej parafii.

Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Siemiński Adam  z Nidzicy i Emilia Siekierska z Jabłonowa Maćkowięta. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach m. wymienionymi osobami proszony jest o powiadomienie kancelarii parafialnej.