1 marca 2015

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. We wtorek wchodzi na plac budowy chodnika wokół kościoła firma brukarska. Będziemy potrzebować do wywiezienia ziemi i betonu 4 ciągniki z wywrotkami i ładowacz z łyżką. Bardzo proszę o taką pomoc mieszkańców  Chmielewka, Pepłowa, Kulan i Jabłonowa Adamy.

2. Dziękuję za składane ofiary na budowę chodnika. Polecam się pamięci i szczodrobliwości serca moich parafian. Możemy liczyć tylko na siebie. Nikt obcy tego za nas nie zrobi.

3. Dziękujemy za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego mieszkańcom Kapuśnika , ofiarowali 140 zł.

4. Za tydzień na sumie spotkanie dla dzieci i rodziców klas IV.

5. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Tadeusz Krzysztof Krajewski wdowiec z Wąsosza i Ewa Arent, wdowa z parafii Szydłowo.
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach m ww. osobami proszony jest o powiadomienie kancelarii parafialnej.

Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Siemiński Adam  z Nidzicy i Emilia Siekierska z Jabłonowa Maćkowięta. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach m. wymienionymi osobami proszony jest o powiadomienie kancelarii parafialnej.