Chrzest Święty

Sakrament Chrztu św. udzielany jest w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 11.30

Msze św. w naszej parafii

Msze św. odprawiane są w każdą niedzielę o godz.: 8.30, 10.00 (w Kuklinie),11.30 (z kazaniem dla dzieci) i 16.00. W dni powszednie odprawiane są o godz. 7.30 i 18.00 /czas letni/ lub o godz. 16.00 /czas zimowy/.

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna w tygodniu po każdej Mszy św. W nagłej potrzebie jesteśmy zawsze do dyspozycji interesantów.

2 kwietnia godz 21:37

pamiętamy...

Zapraszamy do wirtualnych odwiedzin naszego kościoła

oraz wycieczki po Wieczfni i Kuklinie

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Sobota 2016-04-30, 5.tydz. wielkanocny
    J 15,18-21
    Jezus powiedział do swoich uczniów: «Jeżeli was świat nienawidzi, wiedzcie, że Mnie pierwej znienawidził. Gdybyście byli ze świata, świat by was miłował jako swoją własność. Ale ponieważ nie jesteście ze świata, bo Ja was wybrałem sobie ze świata, dlatego was świat nienawidzi. Pamiętajcie na słowo, które do was powiedziałem: „Sługa nie jest większy od swego pana”. Jeżeli Mnie prześladowali, to i was będą prześladować. Jeżeli moje słowo zachowali, to i wasze będą zachowywać. Ale to wszystko wam będą czynić z powodu mego imienia, bo nie znają Tego, który Mnie posłał».

Liturgia dnia

Dzisiejsi solenizanci to:
Bartłomiej, Chwalisława, Eutropiusz,
Jakub, Katarzyna, Lilla, Marian

Do końca roku zostało 246 dni.
Dziś obchodzimy

Św. Piusa V, papieża

Chwalisławy, Mariana

myśl dnia
„Jest na świecie szczęście, ale w poczciwej pracy, a nie w obietnicach losu i loterii.”
Joseph Conrad
czytanie