XXV Niedziela Zwykła 18.09.2022

1. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji i przebiegu tegorocznych dożynek.
  2. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania dziś po Mszy Św. o godz. 16.00
  3. W następną niedzielę w naszej parafii będziemy gościć przedstawicieli wspólnoty Wojownicy Maryi. Zaprezentują, czym jest wspólnota i na czym polega jej działalność.
  4. Już dziś zapraszam na Odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej na 07.10.2022 godz. 17.00. Podczas uroczystości młodzież przyjmie Sakrament Bierzmowania. Uroczystościom przewodniczyć będzie Bp Mirosław Milewski
  5. W dniach 14 – 16.10. 2022 odbędzie się pielgrzymka na Podlasie. W programie m. in Białystok, Białowieża, Grabarka, Kodeń, Pratulin, Serpelice, Drohiczyn. Koszt ok. 450 zł
  6. Dziękuję za wszelkie wpłaty na remont wież kościelnych.
  7. W sobotę 8 października 2022 r. w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Smardzewie odbędzie się VII Diecezjalna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca. Hasłem pielgrzymki będą słowa: „Jeśli ludzie będą się lepiej modlić, wszystko obróci się na dobro” (słowa wypowiedziane przez Matkę Bożą do dzieci w Gietrzwałdzie). Osoby chętne proszę o kontakt. Jeśli będzie odpowiednia ilość osób to pojedziemy na tę pielgrzymkę. Mogą zgłaszać się nie tylko członkowie KŻR.
  8. Do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.
  9. Intencje mszalne